Kontakt

ZAKŁAD
ELEKTROMECHANIKI DŹWIGOWEJ
I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Jerzy Trypuć

15-697 Białystok
Ul. Dolna 8

tel. 85 6534 421
tel/fax. 85 6532 944

Właściciel
Jerzy Trypuć
kom. 605-437-814

Sprzedaż urządzeń i usług
Adam Trypuć
kom. 601-653-309

e-mail: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.

Windy osobowe i towarowe

Windy hydrauliczne

Windy hydrauliczne polecane są dla niskich budynków (wysokość podnoszenia do 17m) o niskim lub średnim natężeniu ruchu. Ich prędkość nie powinna przekraczać 0,63 m/s.

Windy hydrauliczne, ze względu na ich budowę, pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni szybu i uzyskanie stosunkowo dużej kabiny. Ich zaletą jest konkurencyjna w stosunku do dźwigów elektrycznych cena. Proponujemy windy o udźwigach od 320 kg do 8000 kg.

Windy elektryczne

Windy elektryczne z pomieszczeniem maszynowni

Windy elektryczne z maszynownią górną polecane są do wysokich budynków o dużym natężeniu ruchu, dzięki pomieszczeniu maszynowni dźwigi te są łatwiejsze, bezpieczniejsze i tańsze w konserwacji i naprawach. Oddzielne pomieszczenie maszynowni zabezpiecza też elementy sterowe dźwigu przed dewastacją.

Windy elektryczne bez maszynowni

Zaletą dźwigów elektrycznych bez maszynowni jest to, że ze względu na usytuowanie napędu w górnej części szybu, nie wymagają przeznaczenia dodatkowego pomieszczenia na maszynownię. Dźwigi bez maszynowni z napędem bezreduktorowym charakteryzują się dużą oszczędnością zużycia energii podczas eksploatacji.

Windy towarowe małe

Małe obsługowe windy o udźwigu od 50 kg do 300 kg.