Kontakt

ZAKŁAD
ELEKTROMECHANIKI DŹWIGOWEJ
I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Jerzy Trypuć

15-697 Białystok
Ul. Dolna 8

tel. 85 6534 421
tel/fax. 85 6532 944

Właściciel
Jerzy Trypuć
kom. 605-437-814

Sprzedaż urządzeń i usług
Adam Trypuć
kom. 601-653-309

e-mail: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.

O firmie

Zakład Elektromechaniki Dźwigowej i Instalacji Elektrycznych Jerzy Trypuć jest firmą prywatną założoną w 1989r. działająca na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego jak również na Litwie. Główna siedziba firmy mieści się w Białymstoku, oddział terenowy serwisu – w Suwałkach.

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na montaż, modernizację oraz remonty i konserwację dźwigów, suwnic, elektrowciągów, cięgników, żurawi i dźwigników. Świadczymy również usługi podwykonawcze z zakresu montażu dźwigów osobowych i innych urządzeń dźwigowych. Wieloletnia współpraca z producentami urządzeń, jak również klientami gwarantuje odpowiedni poziom usług, a doświadczenie, ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii dają nam możliwości sprostania najtrudniejszym zadaniom.

Zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu doboru urządzeń, dostarczamy windy osobowe, towarowe, urządzenia dla osób niepełnosprawnych, suwnice, elektrowciągi i cięgniki. Współpracujemy z firmami dźwigowymi z Polski jak również dostawcami zagranicznymi.

Naszymi podstawowymi atutami są solidność, rzetelność i dobre ceny. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.