Kontakt

ZAKŁAD
ELEKTROMECHANIKI DŹWIGOWEJ
I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Jerzy Trypuć

15-697 Białystok
Ul. Dolna 8

tel. 85 6534 421
tel/fax. 85 6532 944

Właściciel
Jerzy Trypuć
kom. 605-437-814

Sprzedaż urządzeń i usług
Adam Trypuć
kom. 601-653-309

e-mail: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.

Usługi

Konserwacja (serwis) urządzeń dźwigowych

Oferujemy Państwu całodobowe pogotowie dźwigowe. W nagłych przypadkach przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe. Nasze doświadczenie pozwala nam na konserwację nowoczesnych jak i starszych wind i innych urządzeń dźwigowych. Aby zapewnić Państwu jak najlepszą ofertę, istnieje możliwość negocjacji cen i warunków współpracy. Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę urządzeń, występujemy w imieniu zleceniodawcy w kontaktach z Urzędem Dozoru Technicznego, sprawujemy nadzór nad pracą urządzeń jak również wykonujemy wszelkie naprawy i remonty. Stosujemy się do zaleceń Urzędu Dozoru Technicznego. Poprawiamy bezpieczeństwo i funkcjonalność urządzeń dźwigowych.

Modernizacje urządzeń dźwigowych

Wykonujemy kompleksowe modernizacje urządzeń starego typu lub po prostu wysłużonych wieloletnią pracą. Stosujemy podzespoły zarówno firm polskich i zagranicznych. Oczywiście nasza firma posiada najnowsze uprawnienia modernizacyjne wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Montaż urządzeń dźwigowych

Nasza firma prowadzi działalność podwykonawczą w zakresie montażu urządzeń dźwigowych wszystkich typów. Nasze doświadczenie i ciągły rozwój pozwalają nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Zapraszamy firmy dźwigowe i wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie montażu urządzeń dźwigowych.